SAPANCA MAŞUKİYE

TUR KODU: ERQSR2
GÜNÜBİRLİK
 • 44_b
 • The perfect summer body
 • 7 Things You Tell People
 • The Sun Is Underappreciated
 • The Santa Barbara Wildfire
 • World’s hottest BÖLGEs for vegans
 • Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  Lüks Araçlarımızla Ulaşım
  Araç içi Kahvaltı
  Millî Park Giriş Ücretleri
  Rehberlik hizmeti
  Keşfialem Turizm Refakati
 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  Kişisel Harcamalar
  Öğle Yemeği
  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  Cam Teras Giriş Ücreti

MAŞUKİYE – ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI – VAHŞİ YAŞAM ALANI – HOBBİT EVLERİ – MAŞUKİYE AŞIKLAR DERESİ VE ŞELALESİ – CAM TERAS – SAPANCA GÖLÜ VE SAPANCA GÖLÜNDE TEKNE TURU
Sabah saat 07:20’da Kızılay ofis Önünde siz değerli misafirlerimizle buluşma Ankara çıkışlı Ormanya Maşukiye Sapanca Turu için Maşukiye’ye hareket. Araçta kahvaltılık ikramımızı alarak yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun sonunda doğal yaşam alanları ile birlikte yaklaşık 4 bin dönümlük alana kurulmuş olan ORMANYA Doğal Yaşam Parkına varıyoruz. Dünyanın üçüncü, Avrupanın en büyük doğal yaşam parkı olma özelliğine sahip, bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamında yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkında Hayvanat Bahçesi, Vahşi Yaşam Alanı, Hobit Evleri gibi noktaların gezilmesi ve verilen serbest zamanın ardından Aşıklar Diyarı Maşukiye’ye geçiyoruz. Panoramik olarak Maşukiye Aşıklar Deresini ve şelaleleri görüyoruz. Sonrasında verilen serbest zamanda bölgede bulunan restoranlarda öğle yemeği alabilir, şelaleler kenarında huzur dolu yürüyüş yapabilir ya da ekstra Zipline ve ya At / Atv turuna katılabilirsiniz. Ardından Kartepe yolunda bulunan Ayrı Gezegen Cam Teras’a doğru hareket ediyoruz. (Ekstra KİŞİ BAŞI ₺) Dileyen misafirlerimiz Cam Terasa çıkarak sapancanın eşsiz manzarasını fotoğraflayabilir. Daha sonra Sapanca Gölü’ne gidiyoruz. Kaynağını dağlardan ve Derbent deresinden alan bu bakir yerde göl etrafında çaylarımızı yudumlayıp, yürüyüş yapabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşma ve Ankara’ya hareket. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış.

Keyifli Bir Ormanya Maşukiye Sapanca Turu’nun Ardından Bir Başka KEŞFİALEM Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SAPANCA MAŞUKİYE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FİYAT990,00

TUR REZERVASYONU YAPINIZ

 KİŞİ BAŞI  × 990,00
TOPLAM = 990,00